100 mustangów na największym zlocie mustangów w Polsce!

Dzisiaj odbył się największy zlot mustangów w Polsce! Wydarzenie to przyciągnęło ponad 100 mustangów, co stanowi nowy rekord.

Z lotu była to imponująca budka. Wszyscy jeżdżący sprawiali wrażenie doświadczonych i szanowało się siebie nawzajem. Spotkanie otworzył występ artystyczny na temat Mustangów, który zgromadził wielu entuzjastów.

Następnie, po tej cudownej uroczystości, samochody miały okazję podziwiać goście – miłośnicy motoryzacji i kibice, którzy chcieli uczestniczyć w tak wspaniałym spotkaniu. Można było usłyszeć niesamowite opowieści o samochodach z dalszych stron świata i zrozumieć, jak ważne jest to model samochodu dla jego posiadaczy.

Cała impreza odbywa się corocznie, a każdy fan Mustanga może jej bez problemu uczestniczyć – trzeba tylko zdobyć trochę informacji z internetu lub poprosić o pomoc lokalnego dilera.

To wspaniałe wydarzenie pokazuje, jak ważny jest Mustang dla miłośników aut – bardzo dobrze odnosi się w Polsce, więc bądź czujny – być może kolejnym roku dołączysz do \”stado\”!

Właśnie trwa największe wydarzenie dla pasjonatów samochodów – Mustang Rally! Przez cały weekend na terenie Polski, można będzie obserwować ponad sto mustangów ścigających się na bardzo zróżnicowanych trasach.

Jest to wyjątkowy czas dla miłośników tych kultowych amerykańskich aut, którym udało się spotkać na żywo, by móc nacieszyć się widokiem swoich ukochanych maszyn. W imprezie odbędą się również zawody z maksymalną prędkością, których zwycięzca zostanie nagrodzony.

Jest to doskonała okazja do poznania innych maniaków Mustanga, porozmawiania o potrzebnych modyfikacjach i stosunkowo bezpiecznego pokonywania dystansu, bez względu na to, czy wolisz twardo, czy miękko przyspieszać. Nie ma również nic przyjemniejszego niż dolać paru garści benzyny i odjechać wraz z innymi fanami na kilka godzin szybkiej jazdy!

Jeśli jesteś miłośnikiem tego kultowego amerykańskiego auta, pokaż swoje oblicze na Mustang Rally! Spotkaj się z innymi fansami i po prostu ciesz się każdym momentem!

Na cześć 50. rocznicy wprowadzenia słynnego Forda Mustanga na polski rynek, Polski Klub Mustangów zorganizował największy festiwal Mustangów w naszym kraju. W dniach 8-9 czerwca na terenie Toru Poznań będzie można podziwiać niemal stu wspaniałych i niezwykłych Mustangów wszech czasów.

Organizatorzy zapewniają, że będzie to impreza pełna atrakcji i emocji. Wielbiciele tych pięknych aut będą mieli okazję podziwiać atrakcyjniejsze i bardziej zaawansowane modele produkowane od lat sześćdziesiątych do teraz. Będzie można obejrzeć m.in. legendarnego Forda Mustanga Six Cena, a także amerykańskie klasyki takie jak Shelby Cobra, GT500KR oraz Boss 302.

Dla miłośników tych kultowych samochodów, impreza ta jest szczególnym wydarzeniem, gdyż będzie można spotkać się z innymi pasjonatami oraz uczestniczyć w rajdach samochodowych i licznych zabawach tematycznych. Zapraszamy do poznania tego fenomenalnego świata Mustanogów!

W tym roku, na lotnisku Lędziny-Czyżyny odbył się pierwszy największy zlot mustangów w Polsce! Impreza była wydarzeniem bez precedensu, bowiem na jednym miejscu pojawiło się aż 100 mustangów.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla uczestników, od prelekcji i pokazów to parada mustangów po lotnisku Lędziny-Czyżyny. Samochody zostały podzielone na kategorie np. Vintage, Classic, Sport i Pony Cars. W każdej z kategorii wybrano 3 najpiękniejsze Mustandy, których właściciele otrzymali nagrody od organizatorów.

Ludzie przybyli ze swoich ulubionymi Mustangami, aby dzielić się informacjami oraz podziwiać piękno tych samochodów. Wystawcy również zaprezentowali swoje usługi i akcesoria do Mustangów. Niektórzy prelegenci opowiadali również o historii Mustanga i swoich własnych przygodach związanych z tymi samochodami.

Był to prawdziwy majstersztyk na polskiej scenie motoryzacyjnej Mustanga! Nie potrzebowało dużo czasu, aby uczestnicy byli w pełni recerty ze spotkania – na lotnisku panowała atmosfera pełnego szacunku oraz niesamowitej energii!