Mustang Race – posiadasz mustanga? udaj się z nami na zlot mustangów!

Mustang Race jest wyjątkowym zlotem poświęconym jednemu z najbardziej lubianych samochodów terenowych – Mustangowi. W tym roku odbędzie się ona po raz szósty, ponieważ coroczne wydarzenie cieszy się niesłabnącą popularnością.

Jeśli więc masz mustanga i chcesz pochwalić się swoim samochodem oraz spotkać innych właścicieli mustangów, koniecznie musisz wziąć udział w Mustand Race! To wyjątkowe spotkanie dla fanów tego samochodu, podczas którego pojadą oni razem przez malownicze polskie krajobrazy.

Program z lotu zapowiada się naprawdę ciekawe: impreza rozpocznie się od prezentacji synchronizowanego driftu mustangów, po czym będziemy mieli okazję wziąć udział w specjalnych atrakcjach autorskich, takich jak Mustang Zombie Escape, Mustang Cinema i osobista runda driftu skoncentrowana na dokładnym testowaniu umiejętności sterowania tymi samochodami.

W przerwach między tymi atrakcjami będzie odpowiedni czas na relaks i towarzysko-tradycyjne pogawędki oraz na robienie zdjęć ze swoimi mustangami. Organizatorzy odrzekaj alcze obfite posiłki – od obiadu do śniadania a nawet urodzinowe torty dla uczestników!

Jeśli jesteś posiadaczem mustanga i szukasz nietuzinkowej atrakcji, to Mustand Race jest idealnym miejscem dla Ciebie. Zachęcamy do rezerwowania miejsc na tegoroczną edycję zlotu, lekko chaotycznego ale bezpiecznego wrażenia!

Jeśli jesteś entuzjastą Mustangów i posiadasz własny samochód z tej serii, mamy dla Ciebie wspaniałą okazję aby sprawdzić swoje umiejętności!

Organizujemy Mustang Race – zlot mustangów, który odbędzie się 8 czerwca. Podczas naszej imprezy będziesz miał szanse wziąć udział w wielu wielu różnych konkurencjach. Będziecie mogli się ścigać na torach automobilimy czy też brać udział we wspaniałych show i pokazach.

Wszystko to dla prawdziwych entuzjastów Mustangów! Przygotowaliśmy wspaniałe nagrody dla zwycięzcy. Zarejestruj swój samochód i walcz o największy prezent!. Jeżeli lubisz adrenalinę i chcesz dobrze się bawić sprawdź Mustang Race!

Mustang Race to najlepszy pomysł na spędzenie wolnego czasu wśród fanów tego amerykańskiego samochodu! Zapraszamy każdego, kto posiada swój Mustang i chce sprawdzić się w szybkości i adrenalinie. Zlot ma miejsce w miesiącu sierpniu, raz w roku, wokół Warszawy.

Uczestnicy zlotu mogą doświadczać zdrowego rywalizmu między siebie, a także cieszyć się luksusowym środowiskiem, bezpieczeństwem i na światowym poziomie gastronomią. Organizatorzy zlotu Mustang Race ubrali także inne atrakcje, takie jak prezentacje samochodowe, pokazy tuningu itp.

Jeśli jesteś miłośnikiem Mustanga i chcesz doświadczyć najlepszej imprezy tego typu w Europie, nie możesz ominąć Mustang Race. Pokaż swojego Mustanga w najlepszym świetle – dołącz już dziś!

Wszystkim fanom mustangów zapraszamy na jednorazowy, fantastyczny Mustang Race, jedyną okazję do spotkania się z innymi posiadaczami tych samochodów!

Mustang Race to wyjątkowa impreza, która nie tylko połączy pasjonatów tych samochodów, ale da im okazję do wspaniałej zabawy przy aktywnym udziale naszych gości. W trakcie trzydniowej imprezy można będzie zobaczyć innych posiadaczy mustangów i skorzystać z okazji do wymiany wiedzy technicznej i przekazania przydatnych informacji o naszej ukochanej marce samochodu.

Będzie to również doskonała okazja, aby zaprezentować swojego mustanga i jego możliwości, a także pokazać jego charakterystyczne cechy i oryginalne modyfikacje. Dla uczestników będzie to niewiarygodne doświadczenie, mogący umożliwić większą interakcje społeczną miłośników tych samochodów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich posiadaczy Mustanga do udziału w Ford Mustang Race! Dołącz do elitarnego grona obecnych lub zaplanuj swoją podróż już dziś! Nie czekaj ani chwili dłużej!