Zlot fanów ford mustang! Trasa przejazdu z bieszczad na mazury

Wczoraj, rzesza fanów Ford Mustang pożegnała się z urokami Bieszczad i ruszyła w stronę jezior mazurskich. Start imprezy odbył się w miejscowości Ustrzyki Dolne, skąd uczestnicy wyruszyli do Krosna. Po drodze zachwycali się pięknymi widokami i przystankami, na których spotykali się z innymi miłośnikami Mustangów.

Następnie grupa odwiedziła Kraków i Goczałkowico-Zdrój, a gdy wieczorem dotarli do Giżycka, impreza osiągnęła szczyt. Na zlot zjechali się fani z całej Polski, by pokazać swoje piękne samochody i spotkać się ze znajomymi. W centrum miasta odbyło się pokazowe show, w którym jeden po drugim prezentowały się różnobarwne Mustange. Sprawiało to niemałe wrażenie, a policjanci musieli interweniować, aby utrzymać porządek!

Uczestnicy wracali do domu bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani. Ten wypad udowodnił, że każdy bez problemu może przeżyć niezapomniane chwile i poznawać pasjonującą historię marki.

Co roku pasjonaci Fordów Mustang pojawiają się w coraz większej liczbie, chcąc wyruszyć na przejażdżkę swoimi ulubionymi autami. W tym roku zamiast tradycyjnego Zlotu Fordów Mustang odbędzie się jednodniowa trasa z Bieszczad na Mazury. Trasa zabierze uczestników z Komańczy do Augustowa, dając im możliwość podziwiania pięknych widoków.

Jest to wspaniała okazja, aby miło spędzić czas, szczególnie teraz, gdy pandemia koronawirusa sprawiła, że takie spotkania są trudne. Uczestnicy Zlotu otrzymają pełne mapy trasy i listy doskonałych punktów widokowych do odwiedzenia. Warsztat przygotuje także aktywności dla wszystkich uczestników na każdym etapie trasy.

Jeśli jesteś pasjonatem Fordów Mustang, ta trasa jest idealna dla Ciebie! Przyjedź i dołącz do innych fanów, aby cieszyć się pięknem Podlasia i Mazur. Baw się dobrze i ciesz się pięknem natury i kulisami trasy!

W weekend 24-25 sierpnia, fanów ford mustang oraz tych, którzy chcą dołączyć do tego elitarnego grona, czeka wyjątkowe wydarzenie. Po raz pierwszy w historii odbywa się w Polsce zlot fanów tego niemal legendarnego samochodu – Ford Mustang.

Wydarzenie jest skierowane dla miłośników marki i prawdziwych pasjonatów motoryzacji. Na trasie liczącej ponad 900 kilometrów zauważyć można będzie około 30 samochodów marki Ford Mustang.

Trasa rozpoczyna się w Bieszczadach, skąd samochody udadzą się pod przewodnictwem profesjonalnych kierowców do Mazur. Przez całą trasę kolumna posiada wsparcie technologiczne i medyczne oraz awaryjna rulon samochodowy dla przystanku technicznego.

Organizatorzy imprezy, Grupa Mustang Polska, chcą przede wszystkim promować ruch i podróżowanie za pośrednictwem samochodu zabytkowego. Rowerzyści bardzo mile widziani. Wspaniałe widoki, luksusowa trasa i prekursorskie auto to marzenie każdego prawdziwego miłośnika motoryzacji. Trasę zakończy huczny piknik na plaży w Mikołajki.

Jeśli chcesz dołączyć do tej magicznej imprezy, zarezerwuj swoje miejsce już teraz! Zyskaj szanse do poznania fantastycznych ludzi i jedynego na świecie forda mustanga.

Miniony weekend stał się wyjątkowy dla fanów Ford Mustang. Ci, którzy jeżdżą tym amerykańskim legendarnym samochodem, uczestniczyli w jednym z największych zlotów fanów na terenie Polski.

Trasa z Bieszczad do Mazur ruszyła w piątek wraz z pierwszymi uczestnikami rajdu. Przyjechali oni ze wszystkich stron Polski, tego dnia podróżując przez Kraków i Lublin i nocując nad morzem.

Drugiego dnia jadący Mustanghowcom towarzyszyła piękna pogoda – szarawo-liliowa mgiełka odstraszała oznaki upalnego lata, co umożliwiło kierowcom i fanom mile spędzić czas w samochodzie przez cały dzień. Po drodze można było podziwiać olbrzymie łany zbóż i zapach lasu bieszczadzkiego.

Trasa prowadziła nas po autostradzie A2 do Piasków na Mazurach, gdzie około godzin 19 odbywał się ostatni punkt programu – kameralne, naznaczone atmosferą lat minionych spotkanie uczestników rajdu. Wszyscy posilili się plackiem poziomkowym przeznaczonego typowo dla ten rejon, następnie nacieszyć wspomnieniami z trasy.

Organizatorzy zapewniają, że ów zlot już czeka na super azjatyckiego Mustanga, aby wracać do tradycji samochody marki Ford potrafi być agresywna jak i zarazem romantyczna. To idealny sposób na spokojny czas spędzony w rodzinnym gronie – dlatego to jedna z naszych najmilszych podróży!